Jim Beam Honey 32.5% 1.0L (čistá fľaša)

18,60 

Katalógové číslo: 5060045590299 Kategória:
Výrobca: Jim Beam

Popis

Sladký, ale nie príliš sladký, Jim Beam Honey má dokonalý nádych medu, ktorý umožňuje, aby jeho hrejivá sladkosť žiarila bez straty jemnosti nášho pôvodného bourbonu. Takže či už túžite po sladšom kokteile alebo si dáte „len tak“, je to správna voľba.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jim Beam Honey 32.5% 1.0L (čistá fľaša)

Cena za Jim Beam Honey 32.5% 1.0L (čistá fľaša) je 18.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jim Beam Honey 32.5% 1.0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jim Beam Honey 32.5% 1.0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060045590299.

Produkt Jim Beam Honey 32.5% 1.0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Dom Bénédictine 40% 0,7l (čistá fľaša), Ramazzotti Amaro 30% 0.7L (holá fľaša), Barsol Pisco Mosto Verde Italia, Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša)