Jack Daniel’s Old N°. 7 (Twin Pack) 40% 2×1,0L (krabička)

55,85 

Katalógové číslo: 5099873245255

Popis

Farba je sýta s výrazným pomarančovým tónom. Vôňu tvorí výrazná aróma mandarínok marinovaných v karameli a mieša sa s vôňou duba, zmes dužinového ovocias podtónom anízu, celé je to podčiarknuté vôňou pepermintu a vanilky. Chuť pečeného pomaranča ustupuje do pozadia a dominuje chuť sladkého duba a zrelého hrozna s náznakom horkej čokolády. Záver chutí je príjemne sladký, s výraznou chuťou duba, ktorá postupne prechádza do chuti jabĺk.  

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel’s Old N°. 7 (Twin Pack) 40% 2×1,0L (krabička)

Cena za Jack Daniel’s Old N°. 7 (Twin Pack) 40% 2×1,0L (krabička) je 55.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel’s Old N°. 7 (Twin Pack) 40% 2×1,0L (krabička) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel’s Old N°. 7 (Twin Pack) 40% 2×1,0L (krabička) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099873245255.

Produkt Jack Daniel’s Old N°. 7 (Twin Pack) 40% 2×1,0L (krabička) nájdete v kategórii