Indi & Co Organic Strawberry 0,2L

2,25 

Katalógové číslo: 8437017631095

Popis

The Original Strawberry Tonic

Jahodový tonik s intenzívnou arómou, ktorá podčiarkuje prírodné chute lesných plodov. Dokonalá rovnováha medzi sladkosťou, horkosťou a kyslosťou. Toto sofistikované spojenie kyslých a horkých aróm je ideálne ako aperitív, aj v kombinácii s prémiovými destilátmi.

Ocenenia:
Zlatá medaila na International Organic Awards 2020

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Indi & Co Organic Strawberry 0,2L

Cena za Indi & Co Organic Strawberry 0,2L je 2.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Indi & Co Organic Strawberry 0,2L dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Indi & Co Organic Strawberry 0,2L – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8437017631095.

Produkt Indi & Co Organic Strawberry 0,2L nájdete v kategórii