Inca Bitters

8,90 

Katalógové číslo: 4260252371136 Kategória:
Výrobca: PEROLA

Popis

Inca Bitters

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Inca Bitters

Cena za Inca Bitters je 8.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Inca Bitters dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Inca Bitters – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4260252371136.

Produkt Inca Bitters nájdete v kategórii

Bittery - Bittery sú alkoholické nápoje s charakteristickou horkou chuťou, ktorá vás prebudí a oživí. Ich zloženie sa líši od jedného druhu k druhu, no všetky majú spoločný prvok - bylinky. Tieto aromatické rastliny dodávajú bitterom ich výraznú chuť a vôňu. Bittery sú ideálnou voľbou na prípitok, ale aj ako súčasť koktailovej… Podobné produkty: Fee Brothers Cardamon Bitters, Carskaja Bitter Kedrovaya, Carskaja Pryanii Perez