Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 8YO (American Oak Cask, ex-Px Sherry Cask) 42% 0,7L (kartón)

115,15 

Katalógové číslo: 5904624101004 Kategória:

Popis

Whisky pochádzajúca z Nestville Distillery, rodinnej pálenice ležiacej na úpätí malebných Vysokých Tatier. Po 8 rokoch zrenia v sudoch z amerického dubu strávila ďalších 6 mesiacov v sudoch ,,Px-sherry“. Čo robí tento produkt ešte zaujímavejším je fakt, že tie isté sudy boli neskôr použité na dozrievanie 30-ročného rumu Dictador, ktorý bol fľašovaný pre unikátny projekt Dictador 2 Masters. Jemná vôňa medu a vanilky prepojená s kvetom svätojánskeho chleba a karamelom. . Chuť je veľmi svieža a energická, na začiatku intenzívne krémová s jemne korenistým záverom. Jim Murray vo svojej svetoznámej knihe „Whisky Bible“ nazval túto whisky „Brilliant“. Nestville Whisky Single Barrell je lahodná a jedinečná whisky známa po celom svete. Získala dvojitú zlatú medailu na China Wine and Spirits Awards v roku 2018 a aj zlatú medailu na World Whiskys Awards.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 8YO (American Oak Cask, ex-Px Sherry Cask) 42% 0,7L (kartón)

Cena za Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 8YO (American Oak Cask, ex-Px Sherry Cask) 42% 0,7L (kartón) je 115.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 8YO (American Oak Cask, ex-Px Sherry Cask) 42% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 8YO (American Oak Cask, ex-Px Sherry Cask) 42% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5904624101004.

Produkt Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 8YO (American Oak Cask, ex-Px Sherry Cask) 42% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Ole Smoky Blue Flame, Yellow Rose Rye 45% 0.7L (holá fľaša), Signatory Whitlaw 2014 Very Cloudy, GIFT, Glenlivet 12YO First Fill 40% 0,7l (kartón)