Hendrick´s Midsummer GIN 43.4% 0.7L (holá fľaša)

38,70 

Katalógové číslo: 5010327705811 Kategória:

Popis

Midsummer Solstice predstavuje pôvodnú receptúru ginu Hendrick’s, obohatenú o kvapku tajného výberu kvetinových výťažkov, ktoré zvýrazňujú pôvodnú chuť uhorky a ruže. Výsledkom je úžašne kvetinový gin, ktorý „kvitne“ na podnebí, ale určite v ňom spoznáte Hendrick’s. Midsummer Solstice, čiže letný slnovrat je planetárny jav, keď sa Zem maximálne nakláňa k Slnku. Slnovrat je čas, keď sú chuťové a aromatické vlastnosti kvetov na vrchole zmyslovej a aromatickej pôsobivosti. To sa preháňalo Master Distillerke a vášnivej záhradkárke Lesley Gracieovej hlavou, keď vymýšľala špeciálnu edíciu ginu Hendrick’s, nasýtenú paletou tajných kvetinových výťažkov, ktoré zachytávajú úchvatnú zmyslovú intenzitu leta. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hendrick´s Midsummer GIN 43.4% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Hendrick´s Midsummer GIN 43.4% 0.7L (holá fľaša) je 38.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hendrick´s Midsummer GIN 43.4% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hendrick´s Midsummer GIN 43.4% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327705811.

Produkt Hendrick´s Midsummer GIN 43.4% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Hruškovica TRI STROMY 42% 0.7L (holá fľaša), Páľenô – Zrelô 52% 0.7L (holá fľaša), Galliano L´Autentico LIQUER 42.3% 0.7L (holá fľaša), Spiš Originál Slivka 40% 0,7l (holá fľaša)