Gran Ron De La Mama Quilla Extra Anejo 40% 0.7L (holá fľaša)

35,90 

Katalógové číslo: 3770005053239 Kategória:
Výrobca: EMB 17100B

Popis

Mama Quill rum je zmes rumov z Guatemaly (Solera systém) s finálnym dostarováním v sudoch po koňaku. Vo vôni možno rozoznať škoricu, kakao, exotické ovocie a sušené hrozienka.
Chuť je komplexná, pekne zaoblená a bohatá s medovými tónmi.
V inkskej mytológii patrila Mama Quill, bohyne Mesiaca, medzi 3 najdôležitejšie božstvá inkského pantheonu a sami Inkovia k ochrane jej kultu zasväcovali svoje telo i dušu.
Zatmenie mesiaca vnímali Inkovia ako znamenie, že divoké zvieratá z džungle (najmä had a puma) útočia na bohyňu Mama Quill.
Aby jej Inkovia pomohli, strieľali šípy smerom k oblohe a robili hluk, aby zvieratá odplašili.
Takto uchránená, môže Mama Quill aj naďalej ovplyvňovať počasie a prírodné podmienky v prospech Inkov a ich bohatej úrody.
Tejto harmonickej jednote medzi Inkami a prírodou vzdávame poctu vytvorením rumu s umne vyváženou chuťou, jemnou vôňou a ľahkým nádychom korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gran Ron De La Mama Quilla Extra Anejo 40% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Gran Ron De La Mama Quilla Extra Anejo 40% 0.7L (holá fľaša) je 35.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gran Ron De La Mama Quilla Extra Anejo 40% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gran Ron De La Mama Quilla Extra Anejo 40% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3770005053239.

Produkt Gran Ron De La Mama Quilla Extra Anejo 40% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Pusser’s Gunpowder Proof 54,5% 0,7l (holá fľaša), English Harbour 5 Y.O., Cashcane Saloon Cask, Flor de Caña 130th Anniversary 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta)