Graham’s 40 Y.O. Tawny Port, GIFT

145,00 

Katalógové číslo: 50100867401105 Kategórií:
Výrobca: GRAHAM'S

Popis

Graham's 40 Y.O. Tawny Port, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Graham’s 40 Y.O. Tawny Port, GIFT

Cena za Graham’s 40 Y.O. Tawny Port, GIFT je 145 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Graham’s 40 Y.O. Tawny Port, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Graham’s 40 Y.O. Tawny Port, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 50100867401105.

Produkt Graham’s 40 Y.O. Tawny Port, GIFT nájdete v kategórii

Portské víno - Portské víno je sladké a aromatické víno, ktoré pochádza z Portugalska. Jeho chuť a vôňa sú plné ovocia, korenia a orechov, čo robí z tohto vína skvelý spoločník k dezertom alebo ako aperitív. Portské víno sa vyrába z hrozna, ktoré rastie v oblasti Douro Valley, kde sa hrozno pestuje na… Podobné produkty: Justinos Malvasia 1964 Madeira, GIFT, Royal O’Porto White, Sandeman Port Ruby