Goldberg Tonic Japanese Yuzu

1,40 

Katalógové číslo: 4025127094721 Kategória:
Výrobca: GOLDBERG & SONS

Popis

Goldberg Tonic Japanese Yuzu

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Goldberg Tonic Japanese Yuzu

Cena za Goldberg Tonic Japanese Yuzu je 1.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Goldberg Tonic Japanese Yuzu dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Goldberg Tonic Japanese Yuzu – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4025127094721.

Produkt Goldberg Tonic Japanese Yuzu nájdete v kategórii

Tonic - Tonic je osviežujúci nápoj, ktorý sa často mieša s ginom a vytvára populárne drinky, ako je gin-tonic. Má jemnú chuť citrusových plodov a je bohatý na chinín, ktorý má liečivé vlastnosti. Tonic je ideálny nápoj pre tých, ktorí hľadajú osvieženie a chcú si užiť chvíle s priateľmi. Podobné produkty: Goldberg Intense Ginger, Goldberg Tonic Indian Hibiscus, Goldberg Tonic, Thomas Henry Ginger Beer