Gold Strike 50% 0.5L (čistá fľaša)

16,45 

Katalógové číslo: 8716000957726 Kategória:

Popis

Škoricový likér prešpikovaný 23,5 karátovým zlatom. Gold Strike má na likér relatívne vysoký podiel alkoholu a často sa pije čistý, ale je tiež ideálny na použitie do kokteilov a miešaných nápojov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gold Strike 50% 0.5L (čistá fľaša)

Cena za Gold Strike 50% 0.5L (čistá fľaša) je 16.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gold Strike 50% 0.5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gold Strike 50% 0.5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8716000957726.

Produkt Gold Strike 50% 0.5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: St. Germain Elderflower 20% 0,7l (holá fľaša), Zwack Unicum 40% 0,5l (holá fľaša), Demänovka horká + ploskačka 38% 0,7L (darčekové balenie s ploskačkou), Koskenkorva Oaky Cranberry Vodka