Glenfiddich 26YO Grande Couronne Cognac Cask Finish 43.8% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

544,95 

Katalógové číslo: 5010327015897

Popis

Po 26 rokoch zrenia v Glenfiddich Distillery vznikla rafinovaná a elegantná whisky – vzácna ,,single malt“. Stelesnenie prepychu. Už samotný názov (Couronne vo francúzštine znamená koruna) je prísľubom excelentnosti v každej kvapke.

Whisky plná života. Jej farba je ako starožitné zlato. Vo vôni je živá, oplývajúca sladkosťou príjemne teplého dubu. Pripomína francúzsku cukráreň – čerstvo upečený ,,Tarte Tatin“ (francúzsky obrátený koláč so skaramelizovanými jablkami) a maslové ,,choux pastry“ (odpaľované cesto). Chuť je hlboká. Zamatovo hebká a zhovievavo sladká. Cítiť v nej ,,café crème“ s jemným hnedým cukrom a štipkou korenia. Tieto bohaté vrstvy dodávajú vzácne sudy, v ktorých kedysi zrel francúzsky koňak. V nich sa Grande Couronne dokončuje – ,,Cognac Cask Finish“. Záver je dlhý s neustupujúcim sladkým dubom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenfiddich 26YO Grande Couronne Cognac Cask Finish 43.8% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Glenfiddich 26YO Grande Couronne Cognac Cask Finish 43.8% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 544.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenfiddich 26YO Grande Couronne Cognac Cask Finish 43.8% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenfiddich 26YO Grande Couronne Cognac Cask Finish 43.8% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327015897.

Produkt Glenfiddich 26YO Grande Couronne Cognac Cask Finish 43.8% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii