Gérard Bertrand Coté des Roses Blanc, Chardonnay

11,30 

Katalógové číslo: 3514123112436 Kategória:

Popis

Gérard Bertrand Coté des Roses Blanc, Chardonnay

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gérard Bertrand Coté des Roses Blanc, Chardonnay

Cena za Gérard Bertrand Coté des Roses Blanc, Chardonnay je 11.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gérard Bertrand Coté des Roses Blanc, Chardonnay dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gérard Bertrand Coté des Roses Blanc, Chardonnay – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3514123112436.

Produkt Gérard Bertrand Coté des Roses Blanc, Chardonnay nájdete v kategórii

Biele víno - Biele víno, to je nápoj pre milovníkov jemnosti a atraktívnej chuti. Jeho svieži a ovocný charakter dokáže okúzliť každého, kto si ho dá ochutnať. Či už ide o suché, polosuché alebo sladké biele víno, vždy dokáže priniesť príjemnú osviežujúcu chuť do každej príležitosti. Ako výborný spoločník k mnohým jedlám, biele… Podobné produkty: Pierre Sparr Réserve Pinot Gris, Tajna Pinot Blanc 2021, Tajna Rizling vlašský FRESH 2022, Villa Maria Private Bin Riesling