Flor De Cana Spresso 30% 0,7l (holá fľaša)

20,35 

Katalógové číslo: 7431008105504 Kategória:

Popis

Prémiový kávový likér pochádzajúci z Nikaraguy. Vyrába sa zo 7-ročného rumu, kávového extraktu a prírodného sirupu. Má hladký povrch a intenzívnu čiernu farbu. Chuť má elegantnú s výraznou vôňou kávy.  Záver je jemne suchý. Neobsahuje kofeín a je vyrobený zo 100% prírodného sirupu. 

Ideálne ho podávajte vychladený alebo s ľadom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Flor De Cana Spresso 30% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Flor De Cana Spresso 30% 0,7l (holá fľaša) je 20.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Flor De Cana Spresso 30% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Flor De Cana Spresso 30% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7431008105504.

Produkt Flor De Cana Spresso 30% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Mini Jack Daniel´s Honey v plaste 35% 0,05L (holá fľaša), Legendy Slovenska: Barbakan 40% 0,7L (kartón), Pimm’s No.1 25% 0,7l (holá fľaša), Jägermeister Coolpack 35% 10X0,35L (set so 6 zapaľovačmi)