Emperor Private Collection 42% 0,7L (kartón)

75,00 

Katalógové číslo: 8710631119676 Kategória:
Výrobca: Emperor

Popis

Tento unikátny rum z edície Private Collection zrel minimálne 12 rokov vo francúzskych a amerických dubových sudoch a následne potom dozrieval v sudoch po výnimočnom víne Grand Cru Classé Chateau Pape Clément z oblasti Bordeaux vo Francúzsku. Vyrába sa tradičnou Mauricíjskou metódou, ktorá nesie stopy oboch veľmocí, ktoré Maurícius okupovali – francúzskeho agricole rhumu a tradičného britského melasového rumu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Emperor Private Collection 42% 0,7L (kartón)

Cena za Emperor Private Collection 42% 0,7L (kartón) je 75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Emperor Private Collection 42% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Emperor Private Collection 42% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8710631119676.

Produkt Emperor Private Collection 42% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Hampden Estate LROK The Younger MAXI, GIFT, Sister Isles 15 Y.O., GIFT, Blackwell 007 Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša), Appleton Estate Reserve 8 Y.O.