El Ron Prohibido Reserva 22 Añejo 40% 0,7L (holá fľaša)

40,25 

Katalógové číslo: 7501033200243 Kategória:

Popis

El Ron Prohibido Reserva 22 je ultra prémiový rum jantárovej farby. Vyrába sa zo starostivo pestovanej cukrovej trstiny vo Veracruz, z ktorej je následne hneď po zbere a procese mletia extrahovaná tzv. guarapo (šťava z cukrovej trstiny), ktorá je kľúčová pre výrobu tohto rumu. Zreje systémom solera v 22 amerických dubových sudoch (najmenej 18 rokov), ktoré dodávajú tomuto rumu rafinované arómy a jemne dymový záver.

Prvé štyri sudy sa plnia a macerujú v orechových a mandľových škrupinách spolu s broskyňovými zrnami z mexického mesta Zacatecas. Zvyšok je naplnený guarapom. Konečným produktom je zlatý, jantárový rum s bledým odtieňom a okrovanými tónmi. Tento rum má ľahký a hodvábny charakter.

Chuť a vôňa je plná melasy, cukrovej trstiny, ovocia, vanilky, broskýň, kakaa, karamelu, vlašských orechov, mandlí, anízu, kvetov škorice, klinčekov s dymovou arómou dreva a kávy.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí El Ron Prohibido Reserva 22 Añejo 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za El Ron Prohibido Reserva 22 Añejo 40% 0,7L (holá fľaša) je 40.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o El Ron Prohibido Reserva 22 Añejo 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. El Ron Prohibido Reserva 22 Añejo 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7501033200243.

Produkt El Ron Prohibido Reserva 22 Añejo 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon Esplendida 1985 MAXI, GIFT, Equiano Rum, Albert Michler Single Cask Jamaica 2006, GIFT, Albert Michler Single Cask Fiji 2004, GIFT