Diplomatico Distillery Collection No.1 Batch Kettle 47% 0,7l (kartón)

61,55 

Katalógové číslo: 7594003626730 Kategória: ,

Popis

Súbor rôznych destilátov s výraznými vôňami a chuťovými profilmi. Za týmto projektom stojí Maestro Ronero Tito Cordero, ktorému sa podarilo vytvoriť tieto dokonalé a jedinečné zmesi. Každá fľaša je číslovaná. Metóda Batch Kettle „Dávkovacia kanvica“ bola dodaná do liehovaru v roku 1959 a ide o poloautomatickú dávkovaciu destilačnú metódu, ktorá prvotne bola využívaná v Kanade pri výrobe americkej whisky. Rum sa vyrába z cukrovej trstiny a starne v sudoch z amerického duba, v ktorých predtým zrela whisky. Je to intenzívny rum zlatej farby s arómou ovocia, divých kvetov, vanilky, po ktorých nasledujú delikátne chuťové explózie trieslovín, červených plodov a karamelu. Rum sa vyrába z cukrovej trstiny a stárne v amerických bielych dubových sudoch, výsledkom čoho je lahodný a komplexný rum. Záver má delikátny, jemný, dlhý a sladkastý.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Diplomatico Distillery Collection No.1 Batch Kettle 47% 0,7l (kartón)

Cena za Diplomatico Distillery Collection No.1 Batch Kettle 47% 0,7l (kartón) je 61.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Diplomatico Distillery Collection No.1 Batch Kettle 47% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Diplomatico Distillery Collection No.1 Batch Kettle 47% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7594003626730.

Produkt Diplomatico Distillery Collection No.1 Batch Kettle 47% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Diplomatico rum - Diplomatico rum - kráľovská sladkosť z Karibiku! Tento rum z Venezuely sa vyznačuje jemnými tónmi vanilky, karamelu a čokolády, ktoré sa krásne dopĺňajú s exotickými ovocnými náznakmi. Jeho chuť je hladká a plná, s dlhým a príjemným záverom. Tento rum je ako kúsok slnka v pohári, ktorý vám okamžite prinesie… Podobné produkty: Diplomático Single Vintage 2007 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba), Diplomatico Reserva Exclusiva 40% 0,7l (darčekové balenie plechový kufrík), Diplomatico Reserva Exclusiva Kniha 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon 18 Y.O., GIFT, Ophyum 23 Solera 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Coloma Single Cask 2007, GIFT, Hampden 5 Y.O. 2016 HLCF Magnum Series #1, GIFT