Dictador 5 Decades by Richard Orlinski – Red 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

48 999,95 

Katalógové číslo: dcd2ea9f54e3

Popis

Podľa slov Kena Griera (,,Dictador’s Creative Director“) je táto prelomová spolupráca s jedným z najuznávanejších a najpredávanejších súčasných umelcov na svete pre Dictador ďalším veľkým krokom. Spojenie značky Dictador s francúzskym sochárom Richardom Orlinskim upevňuje spoluprácu s umeleckým svetom. Dictador týmto založil niečo ako značku. Značku The Arthouse Spirit. A vytvorením skutočného umeleckého diela ,,narušil“ trh.

Richard Orlinski (narodený v roku 1966) stvárňuje sochy zvierat a kultúrnych ikon pomocou materiálov ako živica a hliník. Za svoje diela získava medzinárodné uznanie – sú vystavované v galériách a na výstavách po celom svete. „Som šťastný, že môžem do tejto spolupráce priniesť svoju kreatívnu víziu. Je to pre mňa fúzia medzi dvoma vesmírmi a kultúrami, ktoré sú rozdielne a navzájom sa dopĺňajúce. Chcel som priniesť kreatívnu myšlienku – ,,obliecť“ túto kolekciu rumov tak, aby bola jedinečná. Je to spôsob, ako prijať výzvu – priniesť umenie tam, kde ho nečakáme.“

Spolupráca s Dictadorom predstavuje jedinečnú príležitosť vlastniť nadčasovú sochu Orlinski a zároveň investovať do revolučného rumu. Alebo do rumovej revolúcie?

V rumoch Dictador 5 Decades sú použité zmesi zo starých sudov z rokov 1966, 1976, 1986, 1996 a 2006, ktoré predstavujú 5 dekád (desaťročí) života. ,,Master Blender“ Hernan Parra vybral najlepšie sudy z rodinných zásob v Kolumbii, aby stvoril výnimočný rum (ktorý nebude použitý v žiadnych iných produktoch) – umenie samo osebe. Z každého prevedenia (Platinum, Gold, Red, Blue, Black) je vyrobených 100 fliaš a 25 fliaš je ručne namaľovaných Orlinskim osobne (,,Hand-Painted“). Spolu je teda z tejto luxusnej kolekcie vyrobených 525 fliaš. Jej hodnota spočíva v použití 30 sudov zo spomínaných ročníkov. Ide o investičný rum vynikajúcej kvality a s autentickým príbehom – veľmi dynamický, jemný a vzácny destilát.

Počiatočná vôňa tohto rumu pripomína mydlové bublinky, ktoré ustupujú tónom krémovej kávy s brandy maslom. Brandy maslo preniká aj do chuti, s krémovou kávou v závere aj dochuti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador 5 Decades by Richard Orlinski – Red 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Dictador 5 Decades by Richard Orlinski – Red 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 48999.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador 5 Decades by Richard Orlinski – Red 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador 5 Decades by Richard Orlinski – Red 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód dcd2ea9f54e3.

Produkt Dictador 5 Decades by Richard Orlinski – Red 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii