Dictador 2 Masters Despagne 1979 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

901,10 

Katalógové číslo: 5902670846986 Kategórie: ,
Výrobca: Dictador rum

Popis

,,Dictador 2 Masters“
Už viac ako 40 rokov Dictador starostlivo zdokonaľoval umenie výroby rumu podľa rodinných receptov a techník. Teraz je čas, aby tento rum staršej generácie našiel cestu do dielní niektorých z najvýznamnejších umelcov duchovných svetov – umelcov, ktorí odborne vyrábajú rôzne kategórie alkoholu najkrajším spôsobom, ktorý si možno predstaviť.

Každý z týchto umelcov bol starostlivo vybraný tak, aby reprezentoval svoju vlastnú kategóriu alkoholu, založenú na remeselnej výrobe, ktorá je neporovnateľná, výnimočná a bezkonkurenčná. Každý pozvaný umelec dostal vo svojej doméne špeciálne vybrané sudy rumu Dictador a mal pokračovať v jedinečnom procese zrenia v inej pivnici, na inom kontinente a podľa odbornosti majstra pivnice.

Vôňa tohto rumu pripomína figy preliate medom Manuka a poprášené včelím peľom. Postupne sa rozvíja do náznakov zadymeného dubu s karamelovým pudingom a dobre vyzretými datľami. Nasledujú biele broskyne, ktoré bohatým medovým tónom dodajú ľahký ovocný nádych. Chuť oplýva dubovým korením, hroznom, ktoré vyvažuje sladkosť s kyslosťou a dotykom koly. Nové korenie s čerešňami posúva tento rum do inej dimenzie – s jemným šumením na konci. Extra dlhý záver srší zrelými červenými čerešňami, kolovými cukríkmi a dubovým korením.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador 2 Masters Despagne 1979 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Dictador 2 Masters Despagne 1979 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 901.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador 2 Masters Despagne 1979 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador 2 Masters Despagne 1979 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670846986.

Produkt Dictador 2 Masters Despagne 1979 42% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Patridom XO Oloroso Cask Finish, GIFT, Diplomatico Mantuano 40% 0,7L (holá fľaša), Rhum Extra Vieux HSE Small Cask, GIFT, Papa’s Pilar Bourbon Barrel Finished 43% 0,7L (čistá fľaša)

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Plantation XO 20th Anniversary 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Millonario XO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Wet Limited Edition 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Malteco 10YO 40% 0,7l (kartón)