Demänovka Brusnica 30% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

13,85 

Katalógové číslo: 8586000139510 Kategória:
Výrobca: St. Nicolaus

Popis

Obľúbený nápoj Demänovka Brusnica v praktickom balení s 2 pohármi.Vyniká výraznejšou chuťou bylín, jemnou horkosťou a je vhodná ako aperitív pred jedlom.

Byliny a koreniny sa macerujú niekoľko dní v slovenskom liehu. Macerát zbavený zvyškov bylín zreje 3 mesiace. Následne sa pridá med najvyššej kvality a podtatranská čistá vodu. Ďalšie 3 mesiace spájajú chute.


Každý liter Demänovky obsahuje šťavu zo 40g brusníc, ktorý jej dodáva sladkú ovocnú chuť. Odporúčame ju servírovať vychladenú s ľadom.

V darčekovom balení s 2 pohármi.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Demänovka Brusnica 30% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Demänovka Brusnica 30% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) je 13.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Demänovka Brusnica 30% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Demänovka Brusnica 30% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586000139510.

Produkt Demänovka Brusnica 30% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Tia Maria 20% 0,7L (holá fľaša), Tatratea Original 52% 0,7l (holá fľaša), Bols Blue Curacao 21% 0,7l (holá fľaša), Toschi Fragoli 24% 0,7l (holá fľaša)