Debowa Oak Thermo-Barrel 40% 1L (tuba)

53,55 

Katalógové číslo: 5903983400704 Kategória:
Výrobca: Debowa Polska

Popis

Debowa Oak Thermo Barrel je kvalitná vodka s jemnou chuťou, vyrábaná spoločnosťou DĘBOWA POLSKA“ Spółka Jawna Jerzy Markiewicz a to tradičnou receptúrou.
Vytvoriť tento koncept trval viac ako dva roky práce. Poľská vodka je dobre známa aj na zahraničných trhoch, napríklad v USA, Veľkej Británii, Číne, Austrálii, Nemecku či Francúzsku.
Dôkazom jedinečnosti sú rôzne diplomy a ocenenia, ktoré získala.
Teraz ju máme v skvelom a imidžovom obale, ktorý nielen zaujme ale aj Vám ju udrží skvelo vychladenú.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Debowa Oak Thermo-Barrel 40% 1L (tuba)

Cena za Debowa Oak Thermo-Barrel 40% 1L (tuba) je 53.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Debowa Oak Thermo-Barrel 40% 1L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Debowa Oak Thermo-Barrel 40% 1L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5903983400704.

Produkt Debowa Oak Thermo-Barrel 40% 1L (tuba) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Czechoslovakia Vodka 40% 0,7l (holá fľaša), Vodka Horec 40% 0,7l (holá fľaša), Beluga Noble 40% 1L (holá fľaša), Crystal Head Aurora 40% 0,7l (kartón)