Crystal Head Aurora 40% 0,7L (holá fľaša)

52,90 

Katalógové číslo: 627040411599 Kategória:

Popis

Na výrobu tejto vodky bez prísad sa používa najkvalitnejšia anglická pšenica a nedotknutá voda z Newfoundlandu v Kanade. Čistota vodky je udržiavaná 5 destiláciami a 7 filtráciami. A ako posledný charakteristický dotyk – tri z týchto filtrácií prechádzajú vrstvami diamantov Herkimer.

Aurora bola vytvorená na oslavu polárnej žiary, najživšieho fenoménu oblohy. Flakón s jemným a dúhovým metalizovaným povrchom je poctou tomuto prirodzenému svetelnému javu s jeho krásou a tajomnými vizuálnymi vlastnosťami.

Čistý, jasný a bezfarebný destilát. Zo začiatku očarí svieža vôňa s jemnými kvetinovými arómami a s jemným nádychom anízu. V chuti sa rozplývajú teplé tóny so silným závanom korenia a dotykom sladkosti. Záver je suchý, čistý a hrejivý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Crystal Head Aurora 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Crystal Head Aurora 40% 0,7L (holá fľaša) je 52.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Crystal Head Aurora 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Crystal Head Aurora 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 627040411599.

Produkt Crystal Head Aurora 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Crystal Head Aurora 40% 0,7l (kartón), Beluga Gold Line 40% 1,5l (kartón), Carskoje Selo, Zlatogor Samopal 40% 0,5L (darčekové balenie samopal)