Conde De Cuba 3YO 38% 0.7L (holá fľaša)

20,50 

Katalógové číslo: 8500000652084 Kategória:

Popis


V 16. storočí bola Kuba považovaná za svetovú veľmoc cukru. 
Rum Conde de Cuba je destilovaný, starený a stáčaný do fliaš v Amancio Rodriguez, malom meste v provincii Las Tunas s iba 2 000 obyvateľmi. Nachádza sa na východe Kuby, v krajine, ktorej podnebie je ideálne na pestovanie pôvodnej cukrovej trstiny „Medialuna“.
Celý integrálny systém sa nachádza na plantáži vrátane cukrovaru na získavanie „medu“, liehovaru, továrne Rona Sevillu a vinárstva.
Celý tento proces sa odráža v rôznych etiketách, čo vytvára veľmi špeciálnu škálu produktov.
Pálenica Sevilla, ktorá je súčasťou spoločnosti Amancio Rodríguez Sugar Company, je rajom, kde sa vyrábajú rôzne druhy alkoholov a z nich sa rodí kubánsky rum, ktorý je známy po celom svete.
Plantáž sa nachádza na brehu rieky Río Sevilla, jednej z najdôležitejších riek v krajine. Sevilla, prístavné mesto Španielska je spojené s Kubou už od koloniálnych čias.

Conde de Cuba 3YO
je vyrobený zo zmesi 3-4 ročných rumov. Ideálne na priame pitie alebo na prípravu Cuba Libres a iných koktailov.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Conde De Cuba 3YO 38% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Conde De Cuba 3YO 38% 0.7L (holá fľaša) je 20.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Conde De Cuba 3YO 38% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Conde De Cuba 3YO 38% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8500000652084.

Produkt Conde De Cuba 3YO 38% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Rhum Extra Vieux HSE Chateau La Tour Blanche Finish,, GIFT, Appleton Estate Signature Blend 40% 0,7l (holá fľaša), La Hechicera Serie Experimental No.1 Muscat Cask, Nobilis Rum No. 28, Australia IC 2007, 15 Y.O., GIFT