City of London No.1 Dry Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša)

34,20 

Katalógové číslo: 5060355150008 Kategória:

Popis

Krištáľovo čistý vzhľad, čistá charakteristická chuť.
Typický klasický London Dry Gin, s prvotnou chuťou príťažlivej parmskej fialky s prímesou koreňa kosatca, sladkého drievka, citrusu a ozivujucej chuti cierneho korenia.  Na jazyku môžeme cítiť chute : Horec, citrus, jemným korenistým záverom.  

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí City of London No.1 Dry Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša)

Cena za City of London No.1 Dry Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša) je 34.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o City of London No.1 Dry Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. City of London No.1 Dry Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060355150008.

Produkt City of London No.1 Dry Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Hendrick’s 41,4% 0,7L (holá fľaša), Bobby´s Schiedam Dry Gin 42% 0,7l (holá fľaša), Hayman´s Old Tom Gin 41.4% 0.7l (holá fľaša), Simsala Gin