Chirurgické rúško 3-vrstvové s CE, TUV,balenie 50ks

36,00 

Katalógové číslo: 6959048200306

Popis

Chirurgické jednorázové rúška, ktoré zachytia vírusy, alergény, prach, plesne, výfukové plyny, peľ. Ochranné rúško je pohodlné, priedušné a šetrné k pokožke.

Vlastnosti:

  • – Hypoalergénne
  • – Trojvrstvové
  • – Neobsahuje latex
  • – Jednorázové
  • – Jednoduché a rýchle použitie
  • – Efektívne chráni vaše dýchacie cesty

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chirurgické rúško 3-vrstvové s CE, TUV,balenie 50ks

Cena za Chirurgické rúško 3-vrstvové s CE, TUV,balenie 50ks je 36 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chirurgické rúško 3-vrstvové s CE, TUV,balenie 50ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chirurgické rúško 3-vrstvové s CE, TUV,balenie 50ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6959048200306.

Produkt Chirurgické rúško 3-vrstvové s CE, TUV,balenie 50ks nájdete v kategórii