Camus XO Intensely Aromatic 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

227,95 

Katalógové číslo: 3028130078918

Popis

Dokonalé vyjadrenie nekompromisnej snahy House of Camus o tie najintenzívnejšie aromatické koňaky. Koňak, ktorý je vyvrcholením pokročilých techník destilácie, konečnej úpravy a miešania vyvinutého počas existencie piatich generácií rodiny. Ide o koňak, ktorého chuť sa skutočne vyvíja. Vypraví vás na cestu emócií a vnemov.

V jeho vôni sa rozvíjajú pikantné arómy marhule a pomarančov so závanom exotického ovocia a štipkou kakaa. V hodvábnej chuti s medovou textúrou sa najprv prelínajú intenzívne kvetinové arómy. Nasledujú charakteristické korenisté a dymové tóny, ktoré pochádzajú z opečených sudov, v ktorých koňak zreje. Nakoniec dlhý a intenzívny záver oplýva tónmi vanilky a škorice.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Camus XO Intensely Aromatic 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Camus XO Intensely Aromatic 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 227.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Camus XO Intensely Aromatic 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Camus XO Intensely Aromatic 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3028130078918.

Produkt Camus XO Intensely Aromatic 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii