Campari Bitter 28.5% 1,0L (čistá fľaša)

18,85 

Katalógové číslo: 8000040000802 Kategórie:

Popis

Nadčasová klasika. Nezameniteľný žiarivo červený taliansky bitter. Jeho žiarivá farba a jedinečná horká chuť sú srdcom známeho talianskeho aperitívu Negroni a dušou niekoľkých ďalších koktejlov. Stimuluje zmysly podmanivým vizuálnym a chuťovým zážitkom. Campari je celosvetovou ikonou milánskeho štýlu a dokonalosti – ikona zrodená z vášne.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Campari Bitter 28.5% 1,0L (čistá fľaša)

Cena za Campari Bitter 28.5% 1,0L (čistá fľaša) je 18.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Campari Bitter 28.5% 1,0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Campari Bitter 28.5% 1,0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8000040000802.

Produkt Campari Bitter 28.5% 1,0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Tatratea Hibiscus & Red Tea 37% 0,7l (holá fľaša), Cointreau 40% 1l (holá fľaša), Shanky’s Whip 33% 0.7L (čistá fľaša), Kahlúa The Original 16% 0,7l (čistá fľaša)