Božkov Spiced 30% 0,5L (holá fľaša)

5,05 

Katalógové číslo: 8594005015586 Kategória:

Popis


Rumy a tuzemáky majú v Česku skrátka najradšej. Od tradičných tuzemských, ktorých milovali už naši predkovia, až po pravé rumy, ktoré v posledných rokoch zažívajú obrovský boom. Hoci sa božkovský „tuzemák“ stretával s množstvom zmien, nikdy sa nedotkli receptúry alebo kvality. Stále sa tak vyrába z najjemnejšieho melasového liehu, mäkkej plzenskej vody, cukrového sirupu, špeciálneho karamelu a vanilkovej arómy. Vďaka tomu získal nádherne zlatistú farbu a prirodzenú chuť. Božkov rum sa vyrába z cukrovej trstiny a dosladzuje sa trstinovým cukrom. Veľmi populárne sú rumy „blendované“ z viacerých oblastí alebo rôzne starené, u takýchto môžeme v chuti cítiť tóny vanilky, sušeného ovocia, orieškov alebo napríklad čerešní.

Božkov Spiced
Je vyrobený z cukrovej trstiny, ktorá mu prepožičiava bohatú a jemnú chuť. Zlatistú farbu potom získava vďaka vybranému exotickému koreniu, ktoré ho dolaďujú do dokonalého zážitku. Odporúčame s colou!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Božkov Spiced 30% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Božkov Spiced 30% 0,5L (holá fľaša) je 5.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Božkov Spiced 30% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Božkov Spiced 30% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594005015586.

Produkt Božkov Spiced 30% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Beach House Gold Spiced 40% 0,7L (holá fľaša), Herradura Reposado 40% 0,7L (kartón), Bumbu – The Original 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Dead Man´s Fingers Hazelnut 37.5% 0.7L (holá fľaša)