Bošácka slivovica – hranatá + 2 poháriky

21,90 

Katalógové číslo: 8585001393150 Kategórií:
Výrobca: BOŠÁCKA

Popis

Bošácka slivovica – hranatá + 2 poháriky

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bošácka slivovica – hranatá + 2 poháriky

Cena za Bošácka slivovica – hranatá + 2 poháriky je 21.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bošácka slivovica – hranatá + 2 poháriky dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bošácka slivovica – hranatá + 2 poháriky – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8585001393150.

Produkt Bošácka slivovica – hranatá + 2 poháriky nájdete v kategórii

Slivovica - Slivovica je tradičný slovenský alkohol s intenzívnym ovocným charakterom. Vo svojom jemnom aroma nájdete vôňu zrelých sliviek, ktoré pochádzajú z miestnych ár. Je to nápoj s vysokým obsahom alkoholu, ktorý dokáže zahriať aj najchladnejšie zimné dni. Slivovica je spojená s tradičnými hodnotami a je považovaná za symbol slovenskej kultúry. Je… Podobné produkty: Žufánek Slivovica, Marsen Slivovica Traditional, Marsen darčekový set č.1, Imperator Zlatá slivovica, GIFT