Bacoo 4YO 40% 0,7L (holá fľaša)

25,10 

Katalógové číslo: 15918050092 Kategória:

Popis


 
Firma Bacoo vyrába rumy v Dominikánskej republike, kde kvalita, dôslednosť a charakter zaručujú dobre vyrobený rum. Väčšina veľkých značiek rumu si na výrobu dováža trstinovú šťavu a melasu z iných častí sveta, no Bacoo sa pestuje a vyrába na krásnom ostrove v Dominikánskej republike, kde prebiehajú všetky časti výroby – od pestovania cukrovej trstiny cez zber a spracovanie až po destiláciu, zrenie a fľaškovanie. Je vyrobený z čerstvej trstinovej šťavy a vyzretý v bourbonových sudoch. Vďaka čomu ich rumy poskytujú výnimočnú konzistenciu a kvalitu.

Bacoo 4-ročný
Bacco rum zrel 4 roky v sudoch kde predtým bol americký bourbon vďaka čomu jeho farba pripomína tmavý jantár. V chuti prevláda karamel, jemná papája a banán. Záver je plný a hrejivý s dlhým maslovo-cukrovým zakončením.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bacoo 4YO 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Bacoo 4YO 40% 0,7L (holá fľaša) je 25.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bacoo 4YO 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bacoo 4YO 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 15918050092.

Produkt Bacoo 4YO 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Don Papa Gayuma, GIFT, Brugal 1888 Gran Reserva Familiar 40% 0,7l (kartón), Don Papa Baroko Harvest, GIFT, Kirk and Sweeney Gran Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša)