Bacardi Reserva Ocho 8 YO Puerto Rico 40% 0,7l (holá fľaša)

29,10 

Katalógové číslo: bbbc2dd37f2c Kategória:

Popis

,,Najjemnejší karibský zlatý rum“. Aby dosiahli čo najvyššiu jemnosť a plnosť chuti, zreje minimálne 8 rokov v malých sudoch z bieleho duba. Má plnú arómu a chuť. Cítiť v ňom tóny sušených sliviek, marhúľ, vanilky a vyzretého dreva.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bacardi Reserva Ocho 8 YO Puerto Rico 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Bacardi Reserva Ocho 8 YO Puerto Rico 40% 0,7l (holá fľaša) je 29.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bacardi Reserva Ocho 8 YO Puerto Rico 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bacardi Reserva Ocho 8 YO Puerto Rico 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód bbbc2dd37f2c.

Produkt Bacardi Reserva Ocho 8 YO Puerto Rico 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Foursquare 16 Y.O. Magnum Series #1, GIFT, Plantation Barbados 5YO 40% 0,7L (holá fľaša), Albert Michler Old Bert Kingston, Malecon Rare Proof 2006 13 Y.O., WOODEN BOX