Austrian Empire Navy Rum Maximus 40% 0,7L (tuba)

41,65 

Katalógové číslo: 742832137379

Popis

Mimoriadna zmes vybraných fantastických guatemalských rumov zrejúcich až do 21 rokov v sudoch z bieleho amerického dubu. Táto zmes dozrieva veľmi pomaly, aby sa jej chuť zaoblila tak, ako je to len možné. Zmes rumov pochádzajúca z dlhého procesu starnutia je výsledkom práce zručných majstrov. Rum má zlatú mahagónovú farbu. Intenzívna vanilková aróma s nádychom lieskových orieškov a javorového sirupu. V chuti cítiť zvodné tóny orechov, karamelu a sladkej chuti staršieho dubu. Záver je jemný a hladký s jemnou chuťou javorového sirupu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Austrian Empire Navy Rum Maximus 40% 0,7L (tuba)

Cena za Austrian Empire Navy Rum Maximus 40% 0,7L (tuba) je 41.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Austrian Empire Navy Rum Maximus 40% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Austrian Empire Navy Rum Maximus 40% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 742832137379.

Produkt Austrian Empire Navy Rum Maximus 40% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii