Absolut Elyx 42,3% 0,7L (čistá fľaša)

30,05 

Katalógové číslo: 7312040217014

Popis

Vyrobená v limitovanom množstve v autentickom medenom destilačnom prístroji z roku 1929. Má charakteristickú hodvábnu a elegantnú štruktúru so závanom ovocných tónov, ktorá je výsledkom švédskeho remeselného spracovania.

Každá kvapka Absolut Elyx je vyrobená z ozimnej pšenice pestovanej na jednom pozemku v južnom Švédsku – Panstvo Råbelöf pestuje pšenicu už od roku 1400. Región má ideálne podnebie na pestovanie ozimnej pšenice – suché studené zimy a dlhé teplé letá. Stelesňuje nový zmysel pre luxus a zároveň redefinuje kategóriu vodky. To, čo z nej robí luxusnú vodku, nie je len kvalita, ale aj kultúrna identita.

Nová fľaša Absolut Elyx, odborne uvedená do života londýnskou dizajnérskou agentúrou Stranger & Stranger, sa pýši nadčasovou siluetou s opulentným odleskom. Dizajn, vyrobený z viac ako 40 % recyklovaného skla, oslavuje starodávne medené prvky, ktoré sú základom vytvorenia Absolut Elyx, prostredníctvom uhladenejšieho, lesklejšieho a elegantnejšieho tvaru, ktorý vyčnieva z davu.

Má krásnu číru farbu. Vo vôni sa objavujú arómy sviežeho chleba so závanom bielej čokolády a ľahkých cereálií zakončené jemným korením. Plná a lahodná chuť vytvára hodvábny pocit v ústach, po ktorom nasledujú jemné tóny makadamových orieškov, bielej čokolády a čerstvo upečeného chleba. V závere sa objavujú jemné tóny korenia, ktoré skvele dopĺňajú orieškové tóny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Absolut Elyx 42,3% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Absolut Elyx 42,3% 0,7L (čistá fľaša) je 30.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Absolut Elyx 42,3% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Absolut Elyx 42,3% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7312040217014.

Produkt Absolut Elyx 42,3% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii