A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 43.4% 0.7L (kartón)

81,15 

Katalógové číslo: 5712421105008 Kategória:

Popis

Táto exkluzívna zmes z limitovanej edície je pomenovaná podľa lode Krištofa Kolumba, ktorá sa volala Santa Maria La Galante. Viedol ju, keď objavil St. Croix a Západnú Indiu (West Indies).

Zmes vytvorená z tých najlepších rumov zo Strednej Ameriky a Západnej Indie. Každý jeden sud bol starostlivo vybraný, aby mohla vzniknúť vynikajúca vyzretá zmes, ktorá zachytáva podstatu Západnej Indie a flóru ostrovov.

Má nádhernú farbu pripomínajúcu tmavý červenkastý mahagón. Očarujúca vôňa oplýva arómami pomaranča, karamelu, ,,crème brûlée” a vanilky s tónmi mahagónu a aromatického dreva ,,Bay Rum”, ktoré divo rastie v Západnej Indii. V komplexnej, plnej a hladkej korenistej chuti sa prelínajú tóny pomaranča, krémovej vanilky a citróna s jemným dubovým závanom. Záver je bohatý a krémový – cítiť ako sa v ňom rozvíjajú jednotlivé tóny chuti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 43.4% 0.7L (kartón)

Cena za A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 43.4% 0.7L (kartón) je 81.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 43.4% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 43.4% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421105008.

Produkt A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 43.4% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie sklenený cumlík), Legendario Elixir de Cuba 34% 0,7l (holá fľaša), Ballantine´s Brasil Lime 35% 1l (holá fľaša), Legenda Fernet Citrus 27% 0,7L (darčekové balenie s pohárom)