Zacapa Ámbar 12 Solera 40% 1,0L (čistá fľaša)

50,25 

Katalógové číslo: 7401005010590

Popis

Tento jedinečný rum vytvorila Lorena Vásquez (,,Master Blender“ pre Zacapu) ako poctu guatemalským sopkám. Popol prispieva k úrodnej pôde a tá dnes dáva zvláštnu sladkosť cukrovej trstine, ktorú používajú na výrobu Zacapy. Ide o zmes rumov zrejúcich od 4 do 12 rokov vo vysokej nadmorskej výške. Zmes sa pripravuje štýlom Sistema Solera. Používajú kombináciu sudov, v ktorých predtým zreli robustné americké whisky, jemné vína z Jerezu a opálené sudy z amerického bieleho dubu.

Rum jantárovej farby a hladkej chuti so suchým záverom, ktorý ponúka vynikajúcu rovnováhu pre dokonalý koktejl. Chuť oplýva tónmi karamelu, vanilky a dreva s jemným závanom pomarančovej kôry, mandlí a škorice. Lorena skutočne vytvorila perfektnú zmes pre tradičné rumové koktejly ako Mojito alebo Cuba Libre.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zacapa Ámbar 12 Solera 40% 1,0L (čistá fľaša)

Cena za Zacapa Ámbar 12 Solera 40% 1,0L (čistá fľaša) je 50.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zacapa Ámbar 12 Solera 40% 1,0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zacapa Ámbar 12 Solera 40% 1,0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7401005010590.

Produkt Zacapa Ámbar 12 Solera 40% 1,0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii