Zacapa 23 Solera El Alma The Soul Cask 40% 0,7L (tuba)

126,05 

Katalógové číslo: 7401005015137 Kategórií:

Popis

Špeciálna a limitovaná edícia rumu Zacapa 23 Solera Gran Reserva z kolekcie Heavenly Cask. Zmes rumov rôzneho veku a profilov, ktoré druhýkrát zreli v spálených sudoch po americkej whisky. Tieto sudy boli opálené a vystavené plameňom, ktoré siahajú hlboko, aby získali vlastnosti dreva a esenciu prírody. To dodáva rumu jedinečne hlboké pražené tóny – rovnako záhadné ako tamojšie vulkanické okolie. Zacapa El Alma je bohatá ako srdce krajiny, v ktorej vzniká.

Má tmavú mahagónovú farbu. Vo vôni dominujú ľahké vanilkové tóny s jemným medom. V chuti cítiť nádych pražených mandlí, škorice, sladkej karamelky a marhúľ. Záver je dlhý a hrejivý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zacapa 23 Solera El Alma The Soul Cask 40% 0,7L (tuba)

Cena za Zacapa 23 Solera El Alma The Soul Cask 40% 0,7L (tuba) je 126.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zacapa 23 Solera El Alma The Soul Cask 40% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zacapa 23 Solera El Alma The Soul Cask 40% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7401005015137.

Produkt Zacapa 23 Solera El Alma The Soul Cask 40% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Zacapa rum - Zacapa rum je exkluzívny alkohol, ktorý sa vyrába na Guatemale už viac ako 40 rokov. Tento rum sa vyznačuje sladkou a jemnou chuťou s tónmi vanilky, karamelu a ovocia. Jeho vysoká kvalita spočíva v tom, že sa vyrába z najlepších cukrových trstín, ktoré sa pestujú na slnečných svahoch na výškach… Podobné produkty: Zacapa 23 Solera Gran Reserva 40% 1,0L (kartón), Mini Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,05 (holá fľaša), Zacapa XO Solera Gran Reserva Especial 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)