Whispering Angel Côte de Provence Rosé 2022 13% 0.75L (čistá fľaša)

19,85 

Katalógové číslo: 3666140010872

Popis

Hrozno, z ktorého sa vyrába toto víno, pochádza z najvyberanejších viníc v blízkosti údolia Esclans a neďaleko regiónu Provence. Zber sa vykonáva v noci, aby sa zabránilo denným horúčavám a aby sa úroda udržala čerstvá. Po príchode do pivníc sa hrozno triedi (z hľadiska zdravia a kvality) prostredníctvom optického triedenia zabezpečujúceho, že hrozno, ktoré je nakoniec vybrané na výrobu, je presne posúdené z hľadiska celkovej kvality. Potom nasleduje jemné drvenie a po ňom zníženie teploty z približne 20 °C až na 7 °C – 8 °C, aby sa zabezpečila sviežosť a živosť. Lisovanie v uzavretom okruhu sa vykonáva tak, že sa vytvorí len minimálna oxidácia produkujúca šťavu, ktorá sa vyrába vo fermentačných nádržiach s kontrolovanou teplotou – dvakrát týždenne sa vykonáva ,,battônage“.

Víno nádhernej, oku lahodiacej, bledoružovej farby. V chuti sa prelínajú tóny sviežeho červeného bobuľového ovocia s kvetinovými náznakmi. Hladký a okrúhly záver ponúka lahodnú dochuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Whispering Angel Côte de Provence Rosé 2022 13% 0.75L (čistá fľaša)

Cena za Whispering Angel Côte de Provence Rosé 2022 13% 0.75L (čistá fľaša) je 19.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Whispering Angel Côte de Provence Rosé 2022 13% 0.75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Whispering Angel Côte de Provence Rosé 2022 13% 0.75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3666140010872.

Produkt Whispering Angel Côte de Provence Rosé 2022 13% 0.75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii