Villa Valtice Grande Rosé Brut 11.5% 0.75L (čistá fľaša)

12,50 

Katalógové číslo: 8592748008148

Popis

Prémiové moravské šumivé víno
Táto kolekcia je pokračovaním značky s dlhou históriou. Úplne odlišné vyjadrenie vína. Rukopis značky sa odráža v každej fľaši.

Pocta značke vznikla vďaka dokonalému pochopeniu zložitosti prírody. Hlboko zapustené korene z vinice evokujú žiadanú ovocnú chuť, ktorá zanecháva túžbu. Pôvod iskrivých vízií bol ponechaný na vinohradníkoch vo Villa Valtice a podčiarkol potenciál virtuóznej cesty.

Výrobná filozofia je založená na špičkovej technológii a rozvoji zmyselného, a pritom stále tradičného moravského štýlu. Svieže, ale plné vína sú ako umelecké diela – ukazujú pokoru a zároveň skvelý charakter tvoriaci elegantné a bohaté perly.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Villa Valtice Grande Rosé Brut 11.5% 0.75L (čistá fľaša)

Cena za Villa Valtice Grande Rosé Brut 11.5% 0.75L (čistá fľaša) je 12.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Villa Valtice Grande Rosé Brut 11.5% 0.75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Villa Valtice Grande Rosé Brut 11.5% 0.75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8592748008148.

Produkt Villa Valtice Grande Rosé Brut 11.5% 0.75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii