Ukiyo Japanese Rice Vodka 40% 0,7L (čistá fľaša)

31,05 

Katalógové číslo: 5060434133182 Kategória:
Výrobca: Ukiyo Spirits

Popis

Japonská vodka Ukiyo sa rodí zo základu ryže a v malých dávkach a je trikrát destilovaná v tradičných destilačných prístrojoch.

V Japonsku je ryža známa výrobou najčistejšieho destilátu. Ukiyo Rice Vodka je výnimočne čistá, hladká a jemne sladká. Rovnako ako japonské shōchū alebo saké, aj táto ryžová vodka je ideálna na popíjanie alebo párovanie s jedlom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ukiyo Japanese Rice Vodka 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Ukiyo Japanese Rice Vodka 40% 0,7L (čistá fľaša) je 31.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ukiyo Japanese Rice Vodka 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ukiyo Japanese Rice Vodka 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060434133182.

Produkt Ukiyo Japanese Rice Vodka 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Crystal Head Pride 40% 0,7L (čistá fľaša), Debowa Oak Thermo-Barrel 40% 1L (tuba), Carskaja Imperial Gold Snow, Beluga Transatlantic Racing 40% 0,7L (kožená tuba)