Trois Rivieres Oman MINI by Dramroom

21,90 

Katalógové číslo: 0726667334684 Kategórií:
Výrobca: TROIS RIVIERES

Popis

Trois Rivieres Oman MINI by Dramroom

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Trois Rivieres Oman MINI by Dramroom

Cena za Trois Rivieres Oman MINI by Dramroom je 21.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Trois Rivieres Oman MINI by Dramroom dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Trois Rivieres Oman MINI by Dramroom – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0726667334684.

Produkt Trois Rivieres Oman MINI by Dramroom nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Bacardi Carta Blanca 37,5% 0,7l (holá fľaša), Clément VSOP 40% 0,7L (kartón), Conde De Cuba 3YO 38% 0.7L (holá fľaša), Pusser’s Gunpowder Proof 54,5% 0,7l (holá fľaša)