Toschi Fragoli 24% 0,7l (holá fľaša)

18,85 

Katalógové číslo: 8008310070937 Kategórií:

Popis

Likér s celými lesnými jahodami (125 gramov v každej fľaši), ktoré mu dodávajú nezameniteľnú a silnú arómu a chuť. Dokonalá kombinácia a rovnováha ovocia s alkoholom. Výborný na prípravu miešaných nápojov, napríklad ako základ pre jahodové daiquiri.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Toschi Fragoli 24% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Toschi Fragoli 24% 0,7l (holá fľaša) je 18.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Toschi Fragoli 24% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Toschi Fragoli 24% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8008310070937.

Produkt Toschi Fragoli 24% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Demänovka Brusnica 30% 0,7l (holá fľaša), Luxardo Maraschino 25% 0.7l (holá fľaša), Bols Banana 17% 0,7L (holá fľaša), Jelínek Elixír z bazového kvetu 14,7% 0,7l (holá fľaša)