Thoreau Rhum & Cognac 40% 0.7L (holá fľaša)

46,70 

Katalógové číslo: 3770005053352 Kategórií:
Výrobca: Les Bienheureux

Popis

Po francúzskych whisky BELLEVOYE alebo rume PASADOR DE ORO vychádza zo sudov pivnice LES BIENHEUREUX v Charente nový prémiový THOREAU, bezprecedentná zmes guatemalských rumov (70%) a VSOP Cognac (30%), vzdáva hold Henrymu Davidovi Thoreauovi, americkému filozofovi, básnikovi a prírodovedcovi z 19. storočia, ktorý je známy ako otec občianskej neposlušnosti. Jeho spisy nabádajú na uplatnenie slobody tvorenia!
THOREAU sa vyznačuje zlatou farbou s odleskami starého zlata. 
„Nos“ odhaľuje veľmi širokú, komplexnú a vzrušujúcu aromatickú paletu. Prvé arómy odhaľujú gurmánske tóny crème brûlée, škorice a pomarančového kvetu. 
Jemné lupene ruží a jazmín sa potom zmiešajú s touto uhrančivou kyticou. 
„Jazyk“ má nápadne sladký a harmonický. 
Bohatý ako orechový olej, vďaka svojej hodvábnej a rozpustenej textúre odhalí neuveriteľnú dĺžku. 
Záver je vytrvalý s príchuťou sušeného kandizovaného ovocia a lieskových orieškov.

THOREAU sa vyznačuje aj ohromujúcim dizajnom, elegantnou karafou dynamizovanou rozhodne modernou etiketou v jasne žiarivej zelenej farbe. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Thoreau Rhum & Cognac 40% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Thoreau Rhum & Cognac 40% 0.7L (holá fľaša) je 46.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Thoreau Rhum & Cognac 40% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Thoreau Rhum & Cognac 40% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3770005053352.

Produkt Thoreau Rhum & Cognac 40% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Baileys Salted Caramel LIQUER 17% 0.7 (holá fľaša), Pyrat XO Reserve 40% 0,7L (čistá fľaša), Admiral Rodney HMS ROYAL OAK 40% 0.7L (kartón), Ashanti Spiced Red 38% 3,0L (kartón)