The Macallan Quest 40% 1,0L (kartón)

105,55 

Katalógové číslo: 5010314305109

Popis

,,Single malt“ whisky, ktorá zreje v 4 druhoch sudov – ,,bourbon cask“, ,,sherry cask“, americké dubové sudy a Macallan sudy. Vôňa je mäkká a plná citrusových plodov, jablka, citrónu, vanilky a dubu. V chuti cítiť jablko zmiešané so zázvorom, sušeným ovocím, muškátom a škoricou. Záver je mäkký, stredne sladký, s dotykom ovocnosti.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Macallan Quest 40% 1,0L (kartón)

Cena za The Macallan Quest 40% 1,0L (kartón) je 105.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Macallan Quest 40% 1,0L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Macallan Quest 40% 1,0L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010314305109.

Produkt The Macallan Quest 40% 1,0L (kartón) nájdete v kategórii