The King’s Ginger 29,9% 0,5L (čistá fľaša)

20,55 

Katalógové číslo: 5010493069151 Kategórií:

Popis

Jeho farba pripomína zlatý sirup. Vo vôni dominujú nezameniteľné tóny prírodného zázvoru a citrónovej kôry. V chuti sa opäť rozlieva pikantný zázvor prelínajúci sa s jemnými tónmi citrónovej kôry. Záver je príjemne hrejivý a veľmi dlhý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The King’s Ginger 29,9% 0,5L (čistá fľaša)

Cena za The King’s Ginger 29,9% 0,5L (čistá fľaša) je 20.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The King’s Ginger 29,9% 0,5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The King’s Ginger 29,9% 0,5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010493069151.

Produkt The King’s Ginger 29,9% 0,5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Legendario Elixir de Cuba + 2 poháre 34% 0,7l (darčekové balenie 2 poháre), Koskenkorva Forrest Berries vodka, Jägermeister 35% 3L (čistá fľaša), Jägermeister 35% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)