The Ileach Peated Islay Malt 40% 0.7L (kartón)

25,95 

Katalógové číslo: 5024720700007

Popis

Whisky krásnej jantárovej farby. V jej vôni sa objavujú arómy mladistvej rašeliny, byliniek, dubu, trávy a slanosti z mora. V chuti sa prelínajú hladké sladové tóny spolu s korením a jemným nádychom ovocia. Záver je príjemne dlhotrvajúci a rozvíjajú sa v ňom rašelinovo-dubové tóny s jemnučkým závanom jódu a soli.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Ileach Peated Islay Malt 40% 0.7L (kartón)

Cena za The Ileach Peated Islay Malt 40% 0.7L (kartón) je 25.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Ileach Peated Islay Malt 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Ileach Peated Islay Malt 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5024720700007.

Produkt The Ileach Peated Islay Malt 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii