The Deacon 40% 0.7L (čistá fľaša)

34,95 

Katalógové číslo: 813497003047

Popis

Majstrovská zmes dymových whisky zo Speyside a rašelinových sladových whisky z Islay – komplexná, bohatá a dymová. ,,Single-malts“ z Islay majú charakteristickú rašelinovú dymovú príchuť, ,,single-malts“ z pevniny zas charakter dymu pripomínajúceho táborák.

Vôňa spáleného pomaranča, sladkých sladových sušienok a dymu z dreva ustupuje v chuti šťavnatému pomaranču s jemným korením a pikantnou rašelinou. Záver je sladký aj dymový, dlhý a hladký.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Deacon 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za The Deacon 40% 0.7L (čistá fľaša) je 34.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Deacon 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Deacon 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 813497003047.

Produkt The Deacon 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii