Tanqueray Rangpur Lime 41,3% 0,7L (čistá fľaša)

21,65 

Katalógové číslo: 5000291025930 Kategórií:

Popis

Dokonalé spojenie exotickej limetky Rangpur so zázvorom a bobkovým listom pre úžasne sviežu chuť. Limetka Rangpur je vzácne ovocie pochádzajúce z Indie – má limetkovú kyslosť a šťavnatosť pomarančov. Pozdvihuje dokonalú rovnováhu 4 klasických rastlinných zložiek ginu – borievky, koriandra, aromatickej angeliky a sladkého drievka. Jedinečná chuť týchto vzácnych limetiek robí z oceneného destilovaného ginu Tanqueray to najlepšie strážené tajomstvo britsko-indickej tradície.

Ocenenia:
San Francisco Spirits Awards 2020 – zlatá medaila

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tanqueray Rangpur Lime 41,3% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Tanqueray Rangpur Lime 41,3% 0,7L (čistá fľaša) je 21.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tanqueray Rangpur Lime 41,3% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tanqueray Rangpur Lime 41,3% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000291025930.

Produkt Tanqueray Rangpur Lime 41,3% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Gin Gin Slovakia Supermagnum 43,2% 10l (holá fľaša), Nolets Silver Dry Gin 47,6% 0,7l (holá fľaša), Barrister Blue Gin, Parson Gin Grapy