Stroh 80 80% 0.5L (čistá fľaša)

16,60 

Katalógové číslo: 9001700000032

Popis

Ikona rakúskych destilátov, úzko spätá s kulinárskymi a pekárskymi tradíciami Rakúska. Na čo sa Stroh 80 používa? Do pečiva, koláčov, dezertov či moderných koktejlových kreácií – odhaľuje svoju jedinečnú vôňu, ktorá definuje rakúsku kulinársku chuť.

Od roku 2008 právo EÚ stanovuje, že Inländer Rum sa musí vyrábať z melasy z cukrovej trstiny a len v Rakúsku. To z neho robí rakúsku špecialitu s chráneným zemepisným označením, ktorá je jedinečná na medzinárodnom trhu.

Výrazná fľaša rumu má zakrivenú zadnú časť. Dizajn je inšpirovaný dobou americkej prohibície, keď sa na tele často počas prepravy skrývali liehoviny. Fľaša sa odvtedy stala ikonickou, vďaka čomu je „Stroh Rum“ obľúbeným suvenírom a darčekom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Stroh 80 80% 0.5L (čistá fľaša)

Cena za Stroh 80 80% 0.5L (čistá fľaša) je 16.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Stroh 80 80% 0.5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Stroh 80 80% 0.5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9001700000032.

Produkt Stroh 80 80% 0.5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii