Soberano Sherry Cask Solera 36% 0.7L (čistá fľaša)

13,15 

Katalógové číslo: 8410023112222

Popis

,,Duša Španielska“. Noblesa od strapca až po pohár. Toto výnimočné brandy má viac ako storočnú históriu. Dozrieva tradičným spôsobom nazývaným ,,criaderas y solera“ v sudoch po ,,sherry“ v Jereze. Jeho chuť stelesňuje španielsku krajinu, kultúru a najmä životný štýl.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Soberano Sherry Cask Solera 36% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Soberano Sherry Cask Solera 36% 0.7L (čistá fľaša) je 13.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Soberano Sherry Cask Solera 36% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Soberano Sherry Cask Solera 36% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410023112222.

Produkt Soberano Sherry Cask Solera 36% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii