Smokehead Riot Rum Cask Finish 43% 0,7L (tuba)

39,75 

Katalógové číslo: 5010852042313

Popis

Keď sa bohatý rašelinový a ,,slaný“ Smokehead spojí s pikantno-sladkými sudmi po karibskom rume, očakávajte vzburu nezvyčajnej a nezabudnuteľnej chuti.

Spočiatku ucítite nesmierny dym, korenie prelínajúce sa s citrusovými, banánovými a hruškovými tónmi a nádych medu. Nasledujú opečené ,,marshmallows“, ananás a jemnučký závan slaniny. Záver je príjemne dlhotrvajúci. Oplýva dymovými tónmi s dotykom ovocia. Varujeme, že ide o výtržnosti v štýle Smokehead.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Smokehead Riot Rum Cask Finish 43% 0,7L (tuba)

Cena za Smokehead Riot Rum Cask Finish 43% 0,7L (tuba) je 39.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Smokehead Riot Rum Cask Finish 43% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Smokehead Riot Rum Cask Finish 43% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010852042313.

Produkt Smokehead Riot Rum Cask Finish 43% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii