Smokehead 43% 0.7L (tuba)

39,95 

Katalógové číslo: 5010852038699

Popis

Energická ,,dymová“ whisky s tónmi morskej soli a korenia, ktorá vyčnieva z davu. Cítiť v nej tóny od drevitých dymových a rašelinových až po medovú sladkosť, soľ, morské riasy a korenie.

Najprv očarí vôňa niečoho silného a ohnivého. Hustý ťažký dym z dreva a bohatá zemitá rašelina. Extrémy korenia a sladkosti. Nasleduje čerstvý citrón, pikantný zázvor a bohatý slivkový lekvár. V chuti nastáva explózia úchvatnej korenisto-rašelinovej horúčavy, upokojená medovou sladkosťou, kým sa do popredia opäť dostane dym. V závere vystupujú tóny exotických korenín, zvláštny citrusový dotyk mandarínky a rašelina.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Smokehead 43% 0.7L (tuba)

Cena za Smokehead 43% 0.7L (tuba) je 39.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Smokehead 43% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Smokehead 43% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010852038699.

Produkt Smokehead 43% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii